Kontakta oss

Jämjö-Flak AB

Vallevägen 27, 373 73 JÄMJÖ

Tel. 0455 – 596 20

info@jamjo-flak.se

VD

VD

Karl-Johan Svensson

Tel. 0708 – 59 61 11

karl-johan.svensson@jamjo-flak.se

Försäljning

Försäljning

Bengt-Åke Svensson

Tel. 0708 – 59 66 11

bengt-ake.svensson@jamjo-flak.se

Försäljning / Garantiärenden

Försäljning / Garantiärenden

Johan Kronvall

Tel. 0708 – 59 65 24

johan@jamjo-flak.se

garanti@jamjo-flak.se

Ekonomi / Lager

Ekonomi / Lager

Helena Matila

Tel. 0709 -39 36 93

helena@jamjo-flak.se

Lager / Logistik

Lager / Logistik

Jonny Petersson

Tel. 0708 – 59 65 25

jonny@jamjo-flak.se

 

Verkstad

Verkstad

Christian Andersson

Tel. 0708-59 61 21

christian@jamjo-flak.se

 

Mejla oss

Lediga tjänster

Nedan listar vi våra lediga tjänster.

Fordonselektriker

Tjänsten innebär elinstallationer på tunga fordon efter ritningar och anvisningar.
Vi söker dig som har goda kunskaper i fordonsel och vi ser gärna att du har arbetat och är bekant med digital el och programmering.

Kunskap inom hydraulik och pneumatik är meriterande.
Lämplig bakgrund är fordonsteknisk utbildning eller motsvarande, helst med några års arbetslivs-
erfarenhet från branschen.

Vi vill att du har ett allmänt stort teknikintresse, är kvalitetsmedveten, noggrann och flexibel.
Du har lätt för att samarbeta, du trivs med att arbeta såväl självständigt som i grupp och du är intresserad av förbättringsarbete och utveckling.

Vi ser gärna även kvinnliga sökanden.

Kontaktpersoner:
Arbetsledare: Johan Svensson, telefon 0708-596 524
Vi önskar bemanna den lediga tjänsten snarast och därför kommer tillsättningen att ske löpande.
Välkommen med din ansökan till johan@jamjo-flak.se

Jämjö-Flak AB

Vallevägen 27
373 73 Jämjö

Måndag - Fredag
6.30-16.30

Följ oss på Facebook!

Tel.nr: 0455 - 596 20

Mejl: info@jamjo-flak.se

Org.nr: 556700-9146